Out of stock
Stolik balkonowy, odgrodowy, solarny, kawowy - balkon
Stolik balkonowy, odgrodowy, solarny, kawowy
Stolik balkonowy, odgrodowy, solarny, kawowy
Stolik balkonowy, odgrodowy, solarny, kawowy
Out of stock
favorite_border favorite

Stolik balkonowy, ogrodowy - solarny M

TA04500
2 799,00 zł

favorite_border favorite
bezpieczne-platnosci

Bezpieczne płatności 

zwrot

14 dni na zwrot

szybka dostawa

szybka dostawa

Stolik kawowy z lampą solarną i panelem fotowoltaicznym - ba balkon, patio, ogrodu, taras 

Stolik zewnętrzy solarny TECKA idealnie nada się jako stolik kawowy, ogrodowy, balkonowy. Dzięki wbudowanemu panelowi fotowoltaicznemu i lampie solarnej stworzy idealny nastrój w ciepłe długie wieczory. 

Stolik solarny wykonany jest z wytrzymałego, odpornego na czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV drewna teakowego o wykończeniu Duratek oraz solidny blat HPL w kolorze czarnym.

Stolik został wyposażony w 500-lumenowy, wymienny i ładowalny panel słoneczny (panel fotowoltaiczny) ze złączem USB. Wbudowany panel fotowoltaiczny jest jednym z najmocniejszych i najbardziej niezawodnych na paneli tego typu na rynku. Stolik posiada również wbudowany czujnik zmierzchu który automatycznie zapala lampę solarną po zmierzchu i wyłącza ją o świcie. 

Panel solarny wraz z lampą wyposażony jest w 4 tryby pracy:

1 – Tryb optymalny: Monitorowane są właściwości zużycia energii, pobór mocy, czas ciemności i rezerwę mocy. Jasność światła jest odpowiednio regulowana, tak aby mogło świecić przez całą noc. Po upływie 30 sekund panel przechodzi w stan czuwania. Czujnik ruchu jest włączony.

2 – Tryb stand-by: Czujnik ruchu jest włączony i światło jest zapalane automatycznie o zmierzchu, gdy tylko wykryje ruch. Zasięg czujnika 6m, zasięg detekcji 120°

3 – Tryb stały: Światło jest włączone na stałe i przy pełnym naładowaniu może świecić do 5h. Przytrzymując przycisk ON/OFF można regulować intensywność światła, wydłużając tym samym czas świecenie do 200h. Czujnik ruchu jest wyłączony.

4 – Wyłączony

Inteligentny system pozwala tak generować moc, żeby utrzymać pracę na jednym ładowaniu nawet do 200 godzin, przy włączonym trybie oszczędzania.

Stolik balkonowy dodatkowo posiada dwie baterie litowe. Akumulatory ładowane są energią słoneczną, światłem dziennym lub po przez port micro-USB (kabel w zestawie).

Lampa solarna w stoliku to 10 najnowocześniejszych diod LED które emitują ciepłe nastorojowe  światło, które w połączeniu z energią z panelu fotowoltaicznego i baterii może świecić nawet do 200 godzin. Natężenie światła można regulować do 500 lumenów dostosowując je do miejsca czy klimatu jaki chcemy osiągnąć na balkonie, patio czy w ogrodzie. 

Materiał z którego został wykonany stolik - Duratek jest niezwykle trwały i łatwy w utrzymaniu. Chroni przed czynnikami atmosferycznymi, promieniami UV i różnymi zabrudzeniami. Wystarczy delikatnie przetrzeć blat i panel słoneczny wilgotną ściereczką, aby usunąć kurz czy inne zabrudzenia. 

Dane techniczne: 

  • Materiał: Duratek
  • Blat: Laminat HPL
  • Wysokość: 33 cm
  • Długość: 50 cm
  • Szerokość: 50 cm
  • Gwarancja: 2 lata

Stolik kawowy przystosowany jest zarówno do użytkowania wewnątrz i na zewnątrz, nic nie stoi na przeszkodzie aby stworzyć idealny klimat zarówno w ogrodzie, patio, altanie, balkonie, tarasie czy wnętrzu. 

Szerokość
50
Wysokość
33
Głębokość
50
Waga
8

Zobacz również