Out of stock
Out of stock
favorite_border favorite

Donica na balkon, taras, do ogrodu, altany SONATA TROGUH, czarna 71cm

EU5100048
248,90 zł
224,01 zł Zniżka 10%

favorite_border favorite
bezpieczne-platnosci

Bezpieczne płatności 

zwrot

14 dni na zwrot

szybka dostawa

szybka dostawa

Eco Design

Donica na balkon, taras, do ogrodu, altany Sonata Trough czarna 71cm 

Eco design to specjalne  podejście do projektowania produktów, uwzględniające wpływ, jaki wywierają one  na środowisko naturalne podczas całego cyklu funkcjonowania.  Oferowane przez EcoOgrody.pl donice balkonowe i ogrodowe powstały według założeń  gospodarki o obiegu zamkniętym. Zakłada ona, ponowne użycie surowców i materiałów do gotowych produktów, przy jednoczesnej minimalizacji odpadów. 

Zasady te zostały wdrożone od chwili projektowania, przez produkcję, dystrybucję, konsumpcję aż do momentu kiedy przedmiot ostatecznie staje się odpadem. Ekologiczne podejście do zakupów zależy też od nas konsumentów, bo to od nas zależy jaki produkt wybierzemy.

Dołącz do szerokiej grupy ludzi dbających o środowisko i kupuj produkty nie tylko piękne, funkcjonalne, trwałe ale przede wszystkim ekologiczne, bo pochodzące w 100% z recyklingu.

Produkty powstały w wyniku recyklingu gumy pochodzącej z opon w ramach powtórnego ich przemielenia i oddzielenia części stałych. Z tak przygotowanego materiału, prasowanego pod bardzo wysokim ciśnieniem i w wysokiej temperaturze, w specjalnych formach, nadaje się kształt, formując wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne donice, obrzeża i płytki doskonale nadające się do ogrodu, patio, na balkon, taras czy do altany. Dzięki temu na nowo przywraca się funkcję ponownie wytworzonym ekologicznym produktom zgodnie z zasadą gospodarki w obiegu zamkniętym.

Donica na balkon, taras do ogrodu, altany Sonata Trough czarna 71cm 

Klasyczny kształt donicy Sonata Trough w kolorze czarnym został zaprojektowany tak, aby udekorować́ każdy balkon, wejście, patio, taras oraz przestrzeń́ ogrodową. Donica jest wykonana z recyklingowanego materiału, co sprawia, że jest przyjazna dla środowiska. Zawiera zbiornik na wodę (rezerwuar), który zapewnia odpowiedni poziom nawodnienia roślin przez cały okres pomiędzy podlewaniami dzięki czemu zapewnia roślinom idealne warunki wzrostu i nawodnienie. Donica jest niezniszczalna i trwała niezależnie od pory roku.

Odporna na każde warunki atmosferyczne i zmiany temperatur.

Wykonana w 100% z gumy z recyclingu  

Zalety produktu: 

 • Ekologiczna donica o nowoczesnym kształcie doskonała do ogrodu, altany, patio na taras i balkon 
 • Nadaje się również do użytku we wnętrzach 
 • Nowoczesna kształt doskonale wpisuje się w przestrzeń zarówno ogrodu, jak i balkonu czy tarasu w domach jednorodzinnych jak również mieszkaniach w przestrzenie miejskiej 
 • Produkt łatwy do utrzymania w czystości 
 • Trwała i mocna - odporna na warunki atmosferyczne, mrozoodporna, 
 • Posiada wbudowany system nawadniający (rezerwuar)
 • Wykonana z recyklingowanych materiałów, 
 • Produkt ekologiczny certyfikowany – posiada certyfikat REACH
 • 5 lat gwarancji

Wymiary: 71cm x 33cm x 50cm.

Opakowanie zawiera:

 • 1x donica 
 • 1x rezerwuar 

Rezerwuar należy umieścić na dnie donicy. System samonawadniający donicy tworzy przestrzeń oddzielającą podłoże rośliny od dna donicy zapewniając tym samym miejsce na wodę, oraz optymalne warunki nawodnienia rośliny. 

Wypakuj, napełnij podłożem, zasadź roślinę i ciesz się przez długi czas pięknem natury na balkonie, tarasie, altanie i ogrodzie. Wybierając mądrze, możesz zrobić coś więcej dla środowiska naturalnego i swojego otoczenia niż jedynie cieszyć się z zakupu.

Szerokość
71
Wysokość
50
Kształt
Prostokątny
Kolor
Czarny
Głębokość
33

Zobacz również